Skip to main content

Ali's Pizzeria

Drinks

  • Coca-Cola Original Taste 1.5L Bottle
    £3.00
    Sparkling Soft Drink with Plant Extracts
    1.5l, £2.00/1l
  • Coca-Cola Original Taste 330ml Can
    £1.20
    Sparkling Soft Drink with Plant Extracts
    330ml, £3.64/1l
  • Diet Coke 330ml
    £1.20
    Sparkling Low Calorie Soft Drink with Plant Extracts with Sweeteners. Diet Coke This is My Taste. Sparkling Low Calorie Soft Drink with Vegetable Extracts with Sweeteners
    330ml, £3.64/1l
  • Sprite Lemon Lime 330ml Can
    £1.20
    Sparkling Lemon-Lime Flavour Low Calorie Soft Drink with Sugar and Sweeteners
    330ml, £3.64/1l
  • Fanta Orange 330ml Can
    £1.20
    Sparkling Orange Fruit Drink with Sugar and Sweeteners.
    330ml, £3.64/1l
  • Pepsi 330ml
    £1.20
    Carbonated Cola Flavoured Soft Drink with Sugar and Sweeteners
    330ml, £3.64/1l
  • Bottle of Water
    £0.80
  • Dr Pepper 330ml Can
    £1.20
    Sparkling Fruit Flavour Soft Drink with Sugar and Sweeteners.
    330ml, £3.64/1l
  • Pepsi bottle 1.5l
    £3.00
You can collect now or schedule delivery for later.
All nearby couriers are busy delivering orders. Collect your order from Ali's Pizzeria instead, or come back later to get it delivered.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
Check my cookie preferences