Skip to main content

Adore Takeaway

Drinks

  • Red Bull Energy Drink 250ml
    £2.30
    Energy Drink. Vitalizes body and mind. The original Red Bull Energy Drink. Giving wiiings to people and ideas since 1987. Red Bull gives you wiiings Stay alert Red Bull Energy Drink contains caffeine that helps to improve concentration and increase alertness. Reduce fatigue Red Bull Energy Drink contains B-group vitamins (niacin, pantothenic acid, B6, B12), which contribute to the reduction of tiredness and fatigue. Kickstart your day Red Bull Energy Drink contains real sugar, a fast-absorbing form of carbohydrate involved in a wide range of biological processes and an energy source for the brain and muscles. Balance your body Red Bull Energy Drink contains taurine, an amino acid that occurs naturally in the human body and is involved in a range of processes including regulation of water/electrolyte balance at the cellular level. Water Water is the main ingredient of Red Bull. Dedication to its quality contributes to the iconic taste in every sip. When to drink Red Bull Energy Drink gives you wiiings whenever you need them – at work, during sports, while studying, gaming, going out with friends, enjoying a festival, or being on the go. Red Bull is a great choice for an active lifestyle.
    250ml, £9.20/1l
  • Coca-Cola Original Taste 330ml Can
    £1.80
    Sparkling Soft Drink with Plant Extracts
    330ml, £5.45/1l
  • Diet Coke 330ml
    £1.80
    Sparkling Low Calorie Soft Drink with Plant Extracts with Sweeteners. Diet Coke This is My Taste. Sparkling Low Calorie Soft Drink with Vegetable Extracts with Sweeteners
    330ml, £5.45/1l
  • Pepsi 330ml
    £1.80
    Carbonated Cola Flavoured Soft Drink with Sugar and Sweeteners
    330ml, £5.45/1l
  • 7UP 330ml
    £1.80
    Carbonated Lemon and Lime Flavoured Soft Drink with Sugar and Sweetener.
    330ml, £5.45/1l
  • Tango Dark Berry Sugar Free Can 330ml
    £1.80
    Carbonated Sugar Free Apple, Blackcurrant and Blackberry Soft Drink with Sweeteners.
    330ml, £5.45/1l
  • Sprite Lemon Lime 500ml Bottle
    £2.85
    Sparkling Lemon-Lime Flavour Low Calorie Soft Drink with Sugar and Sweeteners
    500ml, £5.70/1l
  • Fanta Orange 500ml Bottle
    £2.85
    Sparkling Orange Fruit Drink with Sugar and Sweeteners.
    500ml, £5.70/1l
  • Fanta Fruit Twist 500ml Bottle
    £2.85
    Sparkling Mixed Fruit Drink with Sugar and Sweeteners
    500ml, £5.70/1l
  • Tango Orange 1.5 Litres
    £3.60
    Carbonated Orange Soft Drink with Sugar and Sweeteners. A zesty burst of tang for an outrageous full throttle hit of real fruit intensity. This is the orange rush you’ve been craving. You know when you've been Tango'd.
    1.5l, £2.40/1l
  • Diet Coke 330ml
    £1.80
    Sparkling Low Calorie Soft Drink with Plant Extracts with Sweeteners. Diet Coke This is My Taste. Sparkling Low Calorie Soft Drink with Vegetable Extracts with Sweeteners
    330ml, £5.45/1l
  • Coca-Cola Original Taste 500ml Bottle
    £2.85
    Sparkling Soft Drink with Plant Extracts
    500ml, £5.70/1l
  • Coca-Cola Original Taste 1.25L Bottle
    £3.60
    Sparkling Soft Drink with Plant Extracts
    1.25l, £2.88/1l
  • Diet Coke Cola 500ml Bottle
    £2.85
    Sparkling Low Calorie Soft Drink with Plant Extracts with Sweeteners
    500ml, £5.70/1l
  • Diet Coke Cola 1.25L Bottle
    £3.60
    Sparkling Low Calorie Soft Drink with Plant Extracts with Sweeteners. Add some sparkle to your day without the sugar or calories, with a crisp, refreshing Diet Coke!
    1.25l, £2.88/1l
  • 7Up 1.25L
    £3.60
All nearby couriers are busy delivering orders. Choose another place, or come back later.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
Check my cookie preferences