Skip to main content

Bento House

Drinks

  • Coca-Cola Original Taste 330ml Can
    £2.00
    Sparkling Soft Drink with Plant Extracts
    330ml, £6.06/1l
  • Diet Coke 330ml
    £2.00
    Sparkling Low Calorie Soft Drink with Plant Extracts with Sweeteners. Diet Coke This is My Taste. Sparkling Low Calorie Soft Drink with Vegetable Extracts with Sweeteners
    330ml, £6.06/1l
  • Fanta Orange 330ml Can
    £2.00
    Sparkling Orange Fruit Drink with Sugar and Sweeteners.
    330ml, £6.06/1l
  • Rio
    £2.00
  • Korean Grape Juice
    £2.00
    VeganVegetarian
Collection opens at 17:00. You can schedule delivery or collection for later.
All nearby couriers are busy delivering orders. Collect your order from Bento House instead, or come back later to get it delivered.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
Check my cookie preferences