Skip to main content

Burgitzza

Drinks

  • Coca-Cola Original Taste 330ml Can
    £1.39
    Sparkling Soft Drink with Plant Extracts
    330ml, £4.21/1l
  • Diet Coke 330ml
    £1.29
    Sparkling Low Calorie Soft Drink with Plant Extracts with Sweeteners. Diet Coke This is My Taste. Sparkling Low Calorie Soft Drink with Vegetable Extracts with Sweeteners
    330ml, £3.91/1l
  • 7UP 330ml
    £1.29
    Carbonated Lemon and Lime Flavoured Soft Drink with Sugar and Sweetener.
    330ml, £3.91/1l
  • Tango Orange Original Can 330ml
    from £1.29
    Carbonated Orange Soft Drink with Sugar and Sweeteners.
  • Pepsi 330ml
    £1.29
    Carbonated Cola Flavoured Soft Drink with Sugar and Sweeteners
    330ml, £3.91/1l
  • Pepsi 1.5 Litres
    £2.99
    Carbonated Cola Flavoured Soft Drink with Sugar and Sweeteners
    1.5l, £1.99/1l
  • Coca-Cola Original Taste 1.5L
    £3.49
    Sparkling Soft Drink with Plant Extracts
    1.5l, £2.33/1l
  • Diet Coke Cola 1.5L Bottle
    £2.99
    Sparkling Low Calorie Soft Drink with Plant Extracts with Sweeteners.
    1.5l, £1.99/1l
  • 7up 1.5L
    £2.99
All nearby couriers are busy delivering orders. Collect your order from Burgitzza instead, or come back later to get it delivered.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
Check my cookie preferences