Skip to main content

Dewsbury Catering

Drinks

  • Rubicon Mango 330ml
    £1.30
    330ml can of Rubicon Mango
  • Water 500ml
    £1.30
    500ml bottle of water
  • Ice Cola 330ml
    £1.30
    330ml can of Ice Cola
  • 7UP 330ml
    £1.30
    Carbonated Lemon and Lime Flavoured Soft Drink with Sugar and Sweetener.
    330ml, £3.94/1l
  • Fanta Orange 330ml Can
    £1.30
    Sparkling Orange Fruit Drink with Sugar and Sweeteners.
    330ml, £3.94/1l
  • Sprite Lemon Lime 330ml Can
    £1.30
    Sparkling Lemon-Lime Flavour Low Calorie Soft Drink with Sugar and Sweeteners
    330ml, £3.94/1l
You can schedule delivery or collection for later.
All nearby couriers are busy delivering orders. Collect your order from Dewsbury Catering instead, or come back later to get it delivered.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
The drone will deliver your order to your front or back gardenSafety reminders
Stay inside until the drone flies away
Keep delivery spot clear
Do not pull the string
Do not cut the string
  • By continuing, we may reach out to you to enquire about your experience.By continuing I acknowledge my data will be shared with a third party drone delivery service.
  • I understand
    Check my cookie preferences