Skip to main content

Everest Tandoori

Drinks

  • Kingfisher beer - BIG BOTTLE KING FISHER 660MLage restriction 18 plus
    £6.25
    ABV 4.8%
    VeganVegetarian
  • Cobra Beer - BIG BOTTLE COBRA 660MLage restriction 18 plus
    £6.25
    ABV 4.8%
    VeganVegetarian
  • Gurkha 660mlage restriction 18 plus
    £6.25
    ABV 4.8%
    VeganVegetarian
  • Della casa wine 750mlage restriction 18 plus
    £15.95
    Della Casa Wine
    750ml, £21.27/1l
    VeganVegetarian
  • Soft Drinks
    £3.95
    1.25 Ltr Bottle
  • BOTTLE JUICE
    £2.95
    J2O Mixed Variety Soft Drink Mixer 275ML
  • Sauvignon -white wineage restriction 18 plus
    £17.95
    France 750ml
    12.5% vol, 75cl, £23.93/1l
  • Pinot Grigio -White Wineage restriction 18 plus
    £17.95
    Italy - 750ml
    11% vol, 75cl, £23.93/1l
  • Merlot- Red Wineage restriction 18 plus
    £17.95
    France-
    13.5% vol, 75cl, £23.93/1l
  • Pinotage - Red Wineage restriction 18 plus
    £19.95
    South Africa
    14% vol, 75cl, £26.60/1l
  • Malbec -Red Wineage restriction 18 plus
    £19.95
    Argentina
    14% vol, 75cl, £26.60/1l
You can collect now or schedule delivery for later.
All nearby couriers are busy delivering orders. Collect your order from Everest Tandoori instead, or come back later to get it delivered.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
The drone will deliver your order to your front or back gardenSafety reminders
Stay inside until the drone flies away
Keep delivery spot clear
Do not pull the string
Do not cut the string
  • By continuing, we may reach out to you to enquire about your experience.By continuing I acknowledge my data will be shared with a third party drone delivery service.
  • I understand
    Check my cookie preferences