Skip to main content

High Gain House

Drinks

  • Coca-Cola Original Taste 330ml
    £1.95
    Sparkling Soft Drink with Plant Extracts
    330ml, £5.91/1l
  • Diet Coke 330ml
    £1.95
    Sparkling Low Calorie Soft Drink with Plant Extracts with Sweeteners. Diet Coke This is My Taste. Sparkling Low Calorie Soft Drink with Vegetable Extracts with Sweeteners
    330ml, £5.91/1l
  • Fanta Orange 330ml Can
    £1.95
    Sparkling Orange Fruit Drink with Sugar and Sweeteners.
    330ml, £5.91/1l
  • Sprite Lemon Lime 330ml Can
    £1.95
    Sparkling Lemon-Lime Flavour Low Calorie Soft Drink with Sugar and Sweeteners
    330ml, £5.91/1l
You can schedule delivery or collection for later.
All nearby couriers are busy delivering orders. Collect your order from High Gain House instead, or come back later to get it delivered.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
Check my cookie preferences