Skip to main content

Izmir

Drinks

  • Coca-Cola Original Taste 330ml Can
    ÂŁ3.35
    Sparkling Soft Drink with Plant Extracts
    330ml, ÂŁ10.15/1l
  • Sprite Lemon Lime 330ml Can
    ÂŁ3.35
    Sparkling Lemon-Lime Flavour Low Calorie Soft Drink with Sugar and Sweeteners
    330ml, ÂŁ10.15/1l
  • J2o Orange & passion
    ÂŁ3.35
    275 ml bottle
  • J2o Apple & Raspberry
    ÂŁ3.35
    275 ml bottle
  • Oasis Citrus Punch 500ml Bottle
    ÂŁ3.15
    Still Mixed Citrus Fruit Juice Drink with Sugar and Sweeteners
    500ml, ÂŁ6.30/1l
  • Oasis Summer Fruits 500ml Bottle
    ÂŁ3.15
    Still Summer Fruits Juice Drink with Sugar and Sweeteners. Oasis is a great tasting refreshing still drink with big, colourful flavours and an attitude that see's the funny side of things Still Summer Fruit Juice Drink Contains sugars and sweeteners Natural Flavours
    500ml, ÂŁ6.30/1l
  • Turkish Lemonade
    ÂŁ3.70
    250 ml
  • Ayran
    ÂŁ3.35
    250 ml
  • Vimto
    ÂŁ3.35
    330ml can
  • Fanta Orange 330ml Can
    ÂŁ3.35
    Sparkling Orange Fruit Drink with Sugar and Sweeteners.
    330ml, ÂŁ10.15/1l
  • Red Bull Energy Drink 250ml
    ÂŁ4.00
    Energy Drink. Vitalizes body and mind. The original Red Bull Energy Drink. Giving wiiings to people and ideas since 1987. Red Bull gives you wiiings Stay alert Red Bull Energy Drink contains caffeine that helps to improve concentration and increase alertness. Reduce fatigue Red Bull Energy Drink contains B-group vitamins (niacin, pantothenic acid, B6, B12), which contribute to the reduction of tiredness and fatigue. Kickstart your day Red Bull Energy Drink contains real sugar, a fast-absorbing form of carbohydrate involved in a wide range of biological processes and an energy source for the brain and muscles. Balance your body Red Bull Energy Drink contains taurine, an amino acid that occurs naturally in the human body and is involved in a range of processes including regulation of water/electrolyte balance at the cellular level. Water Water is the main ingredient of Red Bull. Dedication to its quality contributes to the iconic taste in every sip. When to drink Red Bull Energy Drink gives you wiiings whenever you need them – at work, during sports, while studying, gaming, going out with friends, enjoying a festival, or being on the go. Red Bull is a great choice for an active lifestyle.
    250ml, ÂŁ16.00/1l
  • 7UP 330ml
    ÂŁ3.35
    Carbonated Lemon and Lime Flavoured Soft Drink with Sugar and Sweetener.
    330ml, ÂŁ10.15/1l
  • Still Mineral Water
    ÂŁ2.85
    330ml bottle
  • Sparkling Mineral Water
    ÂŁ2.85
    330ml bottle
  • Diet Coke 330ml
    ÂŁ3.35
    Sparkling Low Calorie Soft Drink with Plant Extracts with Sweeteners. Diet Coke This is My Taste. Sparkling Low Calorie Soft Drink with Vegetable Extracts with Sweeteners
    330ml, ÂŁ10.15/1l
  • Appletiser Sparkling Apple Juice 275ml Glass Bottle
    ÂŁ3.35
    Sparkling Apple Juice from Concentrate
    275ml, ÂŁ12.18/1l
  • Elderflower Presse
    ÂŁ3.35
  • Ribena
    ÂŁ0.90
    250 ml carton
You can schedule delivery or collection for later.
All nearby couriers are busy delivering orders. Collect your order from Izmir instead, or come back later to get it delivered.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
The drone will deliver your order to your front or back gardenSafety reminders
Stay inside until the drone flies away
Keep delivery spot clear
Do not pull the string
Do not cut the string
  • By continuing, we may reach out to you to enquire about your experience.By continuing I acknowledge my data will be shared with a third party drone delivery service.
  • I understand
    Check my cookie preferences