Skip to main content

The Coffee House by Little Nans

Drinks

  • Cappuccino 330ml
    £2.50
  • Latte 330ml
    £2.50
  • Hot Chocolate 330ml
    £2.50
  • Flat White 330ml
    £2.50
  • Tea 330ml
    £1.50
  • Shmoo Milkshake 330ml
    £3.50
  • Coca-Cola Original Taste 330ml
    £1.50
    Sparkling Soft Drink with Plant Extracts
    330ml, £4.55/1l
  • Diet Coke 330ml
    £1.50
    Sparkling Low Calorie Soft Drink with Plant Extracts with Sweeteners. Diet Coke This is My Taste. Sparkling Low Calorie Soft Drink with Vegetable Extracts with Sweeteners
    330ml, £4.55/1l
  • 7UP 330ml
    £1.50
    Carbonated Lemon and Lime Flavoured Soft Drink with Sugar and Sweetener.
    330ml, £4.55/1l
  • Water 330ml
    £1.20
  • Red Bull 330ml
    £2.50
  • Orange Juice 330ml
    £1.50
  • Apple Juice 330ml
    £1.50
  • Kids Pop - Fruit Shoot 200ml
    £1.00
Collection opens at Wed 09:00. You can schedule delivery or collection for later.
All nearby couriers are busy delivering orders. Collect your order from The Coffee House by Little Nans instead, or come back later to get it delivered.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
The drone will deliver your order to your front or back gardenSafety reminders
Stay inside until the drone flies away
Keep delivery spot clear
Do not pull the string
Do not cut the string
  • By continuing, we may reach out to you to enquire about your experience.By continuing I acknowledge my data will be shared with a third party drone delivery service.
  • I understand
    Check my cookie preferences