Skip to main content

Michigan Fried Chicken

Drinks

  • Diet Coke Cola 1.5L Bottle
    £3.50
    Sparkling Low Calorie Soft Drink with Plant Extracts with Sweeteners.
    1.5l, £2.33/1l
  • 7UP 330ml
    £1.20
    Carbonated Lemon and Lime Flavoured Soft Drink with Sugar and Sweetener.
    330ml, £3.64/1l
  • Vimto - 0.33L
    £1.20
  • Fanta Orange 330ml Can
    £1.20
    Sparkling Orange Fruit Drink with Sugar and Sweeteners.
    330ml, £3.64/1l
  • Pepsi 330ml
    £1.20
    Carbonated Cola Flavoured Soft Drink with Sugar and Sweeteners
    330ml, £3.64/1l
  • Irn Bru - 0.33L
    £1.20
  • Capri Sun 200ml
    £1.00
  • Bottle of Water 500ml
    £1.00
  • Milkshakes
    £4.50
  • Coca-Cola Original Taste 330ml can
    from £1.20
  • Diet Coke 330ml
    £1.20
    Sparkling Low Calorie Soft Drink with Plant Extracts with Sweeteners. Diet Coke This is My Taste. Sparkling Low Calorie Soft Drink with Vegetable Extracts with Sweeteners
    330ml, £3.64/1l
You can schedule delivery or collection for later.
All nearby couriers are busy delivering orders. Collect your order from Michigan Fried Chicken instead, or come back later to get it delivered.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
The drone will deliver your order to your front or back gardenSafety reminders
Stay inside until the drone flies away
Keep delivery spot clear
Do not pull the string
Do not cut the string
  • By continuing, we may reach out to you to enquire about your experience.By continuing I acknowledge my data will be shared with a third party drone delivery service.
  • I understand
    Check my cookie preferences