Skip to main content

Nour BBQ Hut

Drinks

  • Coca-Cola Original Taste 500ml Bottle
    £2.50
    Sparkling Soft Drink with Plant Extracts
    500ml, £5.00/1l
  • Mineral Water
    £1.50
  • Milkshake
    £2.50
  • Bottled Juice
    £2.95
  • Freshly Squeezed Juice
    £3.50
  • Pepsi 330ml
    £1.50
    Carbonated Cola Flavoured Soft Drink with Sugar and Sweeteners
    330ml, £4.55/1l
  • Pepsi 1.5 Litres
    £3.95
    Carbonated Cola Flavoured Soft Drink with Sugar and Sweeteners
    1.5l, £2.63/1l
You can schedule delivery or collection for later.
All nearby couriers are busy delivering orders. Collect your order from Nour BBQ Hut instead, or come back later to get it delivered.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
Check my cookie preferences