Skip to main content

Pizza Costa

Drinks

  • Soft Drink (Bottles)
    £3.00
  • Milkshakes
    £1.75
  • Water
    £0.75
  • Sprite Lemon Lime 330ml Can
    £1.25
    Sparkling Lemon-Lime Flavour Low Calorie Soft Drink with Sugar and Sweeteners
    330ml, £3.79/1l
  • Fanta Orange 330ml Can
    £1.25
    Sparkling Orange Fruit Drink with Sugar and Sweeteners.
    330ml, £3.79/1l
  • Fanta Orange Zero 330ml Can
    £1.25
    Fanta Orange Zero 330ml Can
    330ml, £3.79/1l
  • Fanta Lemon 330ml Can
    £1.25
    Sparkling Lemon Fruit Drink with Sugar and Sweeteners
    330ml, £3.79/1l
  • Coca-Cola Original Taste 330ml Can
    £1.25
    Sparkling Soft Drink with Plant Extracts
    330ml, £3.79/1l
  • Diet Coke 330ml
    £1.25
    Sparkling Low Calorie Soft Drink with Plant Extracts with Sweeteners. Diet Coke This is My Taste. Sparkling Low Calorie Soft Drink with Vegetable Extracts with Sweeteners
    330ml, £3.79/1l
  • Pepsi 330ml
    £1.25
    Carbonated Cola Flavoured Soft Drink with Sugar and Sweeteners
    330ml, £3.79/1l
  • Pepsi Diet 330ml
    £1.25
    Carbonated Low Calorie Cola Flavoured Soft Drink with Sweeteners. The same iconic Pepsi taste, just lighter. Diet Pepsi is a great tasting, refreshing, sugar free cola perfect for meal times and enjoyable everyday moments. Best served chilled or over ice for maximum refreshment. Thirsty for More? Why not try our great tasting Pepsi MAX flavoured cola variants. Available in Cherry, Lime and Mango - which one's your favourite? Key Features: •No calories •Suitable for vegetarians •100% recyclable Delivered pack design may vary.
    330ml, £3.79/1l
  • Dr Pepper 330ml Can
    £1.25
    Sparkling Fruit Flavour Soft Drink with Sugar and Sweeteners.
    330ml, £3.79/1l
  • Tango Orange 330ml
    £1.25
    Carbonated Orange Soft Drink with Sugar and Sweeteners. A zesty burst of tang for an outrageous full throttle hit of real fruit intensity. This is the orange rush you’ve been craving. You know when you've been Tango'd.
    330ml, £3.79/1l
  • 7UP 330ml
    £1.25
    Carbonated Lemon and Lime Flavoured Soft Drink with Sugar and Sweetener.
    330ml, £3.79/1l
  • Vimto Fizzy Original Cans 330ml
    £1.25
    Carbonated mixed fruit juice drink with flavourings, sugar and sweeteners.
    330ml, £3.79/1l
Collection opens at 10:00. You can schedule delivery or collection for later.
All nearby couriers are busy delivering orders. Collect your order from Pizza Costa instead, or come back later to get it delivered.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
The drone will deliver your order to your front or back gardenSafety reminders
Stay inside until the drone flies away
Keep delivery spot clear
Do not pull the string
Do not cut the string
  • By continuing, we may reach out to you to enquire about your experience.By continuing I acknowledge my data will be shared with a third party drone delivery service.
  • I understand
    Check my cookie preferences