Skip to main content

Pizza Palace

Drinks

  • Diet Coke 330ml
    £1.30
    Sparkling Low Calorie Soft Drink with Plant Extracts with Sweeteners. Diet Coke This is My Taste. Sparkling Low Calorie Soft Drink with Vegetable Extracts with Sweeteners
    330ml, £3.94/1l
  • Sprite Lemon Lime 330ml Can
    £1.30
    Sparkling Lemon-Lime Flavour Low Calorie Soft Drink with Sugar and Sweeteners
    330ml, £3.94/1l
  • Fanta Orange 330ml Can
    £1.30
    Sparkling Orange Fruit Drink with Sugar and Sweeteners.
    330ml, £3.94/1l
  • 7-up - 1.5L
    £3.00
  • Dr Pepper 330ml Can
    £1.30
    Sparkling Fruit Flavour Soft Drink with Sugar and Sweeteners.
    330ml, £3.94/1l
  • Coca-Cola Cherry 330ml Can
    £1.30
    Sparkling Cherry Flavour Soft Drink with Plant Extracts.
    330ml, £3.94/1l
  • Tango Zero'D Apple Sugar Free 330ml
    £1.30
    Carbonated Sugar Free Apple Soft Drink with Sweeteners. A wickedly sharp, intensely carbonated blast of green apple with zero sugar. Sharpen your senses and brace for the ultimate tang. You know when you've been Tango'd.
    330ml, £3.94/1l
  • Tango
    from £1.30
  • Water - 500ml
    £1.10
  • Pepsi 330ml
    £1.30
    Carbonated Cola Flavoured Soft Drink with Sugar and Sweeteners
    330ml, £3.94/1l
  • Pepsi 1.5 Litres
    £3.00
    Carbonated Cola Flavoured Soft Drink with Sugar and Sweeteners
    1.5l, £2.00/1l
  • Coca-Cola Original Taste 330ml Can
    £1.30
    Sparkling Soft Drink with Plant Extracts
    330ml, £3.94/1l
  • Coca-Cola Original Taste 1.5L Bottle
    £3.00
    Sparkling Soft Drink with Plant Extracts
    1.5l, £2.00/1l
  • Diet Coke Cola 1.5L Bottle
    £3.00
    Sparkling Low Calorie Soft Drink with Plant Extracts with Sweeteners.
    1.5l, £2.00/1l
  • 7UP 330ml
    £1.30
    Carbonated Lemon and Lime Flavoured Soft Drink with Sugar and Sweetener.
    330ml, £3.94/1l
All nearby couriers are busy delivering orders. Collect your order from Pizza Palace instead, or come back later to get it delivered.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
The drone will deliver your order to your front or back gardenSafety reminders
Stay inside until the drone flies away
Keep delivery spot clear
Do not pull the string
Do not cut the string
  • By continuing, we may reach out to you to enquire about your experience.By continuing I acknowledge my data will be shared with a third party drone delivery service.
  • I understand
    Check my cookie preferences