Skip to main content

Pizza Top

Drinks

  • Cans Coca Cola
    £1.80
  • Dr Pepper 330ml Can
    £1.50
    Sparkling Fruit Flavour Soft Drink with Sugar and Sweeteners.
    330ml, £4.55/1l
  • Pepsi 330ml
    £1.50
    Carbonated Cola Flavoured Soft Drink with Sugar and Sweeteners
    330ml, £4.55/1l
  • Cans of Diet coca cola
    £1.50
  • 7UP 330ml
    £1.50
    Carbonated Lemon and Lime Flavoured Soft Drink with Sugar and Sweetener.
    330ml, £4.55/1l
  • Cans Of Tango
    £1.50
  • Water
    £1.00
  • Energy Drink - 500ml
    £2.49
  • Coca-Cola Original Taste 1.5L Bottle
    £3.99
    Sparkling Soft Drink with Plant Extracts
    1.5l, £2.66/1l
  • Pepsi 1.5 Litres
    £3.99
    Carbonated Cola Flavoured Soft Drink with Sugar and Sweeteners
    1.5l, £2.66/1l
  • Tango 1.5 Litres
    £3.50
    Large bottle
  • Pepsi Diet 1.5Litres
    £3.99
    Carbonated Low Calorie Cola Flavoured Soft Drink with Sweeteners. The same iconic Pepsi taste, just lighter. Diet Pepsi is a great tasting, refreshing, sugar free cola perfect for meal times and enjoyable everyday moments. Best served chilled or over ice for maximum refreshment. Thirsty for More? Why not try our great tasting Pepsi MAX flavoured cola variants. Available in Cherry, Lime and Mango - which one's your favourite? Key Features: •No calories •Suitable for vegetarians •100% recyclable Delivered pack design may vary.
    1.5l, £2.66/1l
  • 7up Bottle
    £3.50
    1.5 litres
  • Monster Energy Drink 500ml Can
    £2.50
    Carbonated Energy Drink with Taurine, Ginseng, L-Carnitine, Caffeine and B Vitamins with Sugars and Sweetener.
    500ml, £5.00/1l
All nearby couriers are busy delivering orders. Collect your order from Pizza Top instead, or come back later to get it delivered.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
Check my cookie preferences