Skip to main content

Prestige Kebab House

Drinks

  • Pepsi 330ml
    £1.20
    Carbonated Cola Flavoured Soft Drink with Sugar and Sweeteners
    330ml, £3.64/1l
  • Pepsi Diet 1.5Litres
    £3.50
    Carbonated Low Calorie Cola Flavoured Soft Drink with Sweeteners. The same iconic Pepsi taste, just lighter. Diet Pepsi is a great tasting, refreshing, sugar free cola perfect for meal times and enjoyable everyday moments. Best served chilled or over ice for maximum refreshment. Thirsty for More? Why not try our great tasting Pepsi MAX flavoured cola variants. Available in Cherry, Lime and Mango - which one's your favourite? Key Features: •No calories •Suitable for vegetarians •100% recyclable Delivered pack design may vary.
    1.5l, £2.33/1l
  • Water - 500ml
    £1.00
  • Coca-Cola Original Taste 330ml Can
    £1.50
    Sparkling Soft Drink with Plant Extracts
    330ml, £4.55/1l
  • Pepsi Max 330ml
    £1.40
    Carbonated Low Calorie Cola Flavoured Soft Drink with Sweeteners. Pepsi MAX is the fizz-popping, taste rocking, sugar free cola - bursting with taste and bold refreshment. The perfect drink for fun times together, at home or on the go! Maximum Taste, no sugar - The long lasting hit of caramel and vanilla and the intense taste of a regular Pepsi all with no sugar, for the best taste no compromise! Make meal times better with Pepsi MAX. Perfect for pizza nights in, BBQs and evening meals together with friends and family. Best served chilled or over ice for maximum refreshment. Thirsty for More? Why not try our great tasting flavoured cola variants. Available in Cherry, Lime and Mango - which one's your favourite? Key Features: •Maximum taste, no sugar •Low Calorie carbonated cola that has just 1 calorie per can •Suitable for vegetarians •100% recyclable Delivered pack design may vary.
    330ml, £4.24/1l
  • Dr Pepper 330ml Can
    £1.50
    Sparkling Fruit Flavour Soft Drink with Sugar and Sweeteners.
    330ml, £4.55/1l
  • Coca-Cola Original Taste 1.5L Bottle
    £3.50
    Sparkling Soft Drink with Plant Extracts
    1.5l, £2.33/1l
  • Diet Coke 330ml
    £1.40
    Sparkling Low Calorie Soft Drink with Plant Extracts with Sweeteners. Diet Coke This is My Taste. Sparkling Low Calorie Soft Drink with Vegetable Extracts with Sweeteners
    330ml, £4.24/1l
  • San Pellegrino Orange 330ml
    £1.50
    Sparkling orange beverage with 16% orange juice from concentrate, with sugar and sweetener. SANPELLEGRINO Aranciata (Orange) is characterized by the wonderful citrusy finish and intense aromas of real juice and peel from sun-ripened oranges. It's a unique Italian treat inspired by homemade Aranciata: a carbonated drink mixing real orange juice, carbonated water and sugar.
    330ml, £4.55/1l
  • San Pellegrino Lemon 330ml
    £1.50
    Sparkling lemon beverage with 16% lemon juice, with sugar and sweetener. The finest sun-ripened lemons of Southern Italy give SANPELLEGRINO Limonata (Lemon) its authentic citrus sparkle. It's a perfect balance of pleasingly tart and sweet notes, characterized by the intense, fragrant aroma of lemon juice.
    330ml, £4.55/1l
  • Pepsi 1.5 Litres
    £3.30
    Carbonated Cola Flavoured Soft Drink with Sugar and Sweeteners
    1.5l, £2.20/1l
Collection opens at 17:00. You can schedule delivery or collection for later.
All nearby couriers are busy delivering orders. Collect your order from Prestige Kebab House instead, or come back later to get it delivered.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
The drone will deliver your order to your front or back gardenSafety reminders
Stay inside until the drone flies away
Keep delivery spot clear
Do not pull the string
Do not cut the string
  • By continuing, we may reach out to you to enquire about your experience.By continuing I acknowledge my data will be shared with a third party drone delivery service.
  • I understand
    Check my cookie preferences