Skip to main content

Rapeedo Pizza & Curry

Drinks

  • Ice cola 330ml
    £1.55
    Sparkling Fruit Flavour Soft Drink with Sugar and Sweeteners.
  • Ice lemon 330ml
    £1.55
    Sparkling Fruit Flavour Soft Drink with Sugar and Sweeteners.
  • Irn bru 330ml
    £1.55
    Sparkling Fruit Flavour Soft Drink with Sugar and Sweeteners.
  • Rubicon
    £1.55
  • Tango 330ml
    £1.55
    Sparkling Fruit Flavour Soft Drink with Sugar and Sweeteners.
  • Dr Pepper 330ml Can
    £1.55
    Sparkling Fruit Flavour Soft Drink with Sugar and Sweeteners.
    330ml, £4.70/1l
  • Ice cola 1.5l bottle
    £3.00
    Sparkling Soft Drink with Plant Extracts
    1.5l, £2.00/1l
  • Tango 1.5l bottle
    £3.00
    Sparkling Soft Drink with Plant Extracts
    1.5l, £2.00/1l
  • Dr Pepper 1.5L
    £3.00
All nearby couriers are busy delivering orders. Collect your order from Rapeedo Pizza & Curry instead, or come back later to get it delivered.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
Check my cookie preferences