Skip to main content

Smokey Pizza

Drinks

  • Diet Coke Cola 1.5L Bottle
    ÂŁ3.85
    Sparkling Low Calorie Soft Drink with Plant Extracts with Sweeteners.
    1.5l, ÂŁ2.57/1l
  • Pepsi 330ml
    ÂŁ1.65
    Carbonated Cola Flavoured Soft Drink with Sugar and Sweeteners
    330ml, ÂŁ5.00/1l
  • Water - 0.5L
    ÂŁ1.10
  • Tango
    from ÂŁ1.65
  • Coca-Cola Original Taste 330ml Can
    ÂŁ1.50
    Sparkling Soft Drink with Plant Extracts
    330ml, ÂŁ4.55/1l
  • Coca-Cola Original Taste 1.5L Bottle
    ÂŁ2.99
    Sparkling Soft Drink with Plant Extracts
    1.5l, ÂŁ1.99/1l
  • Diet Coke 330ml
    ÂŁ1.50
    Sparkling Low Calorie Soft Drink with Plant Extracts with Sweeteners. Diet Coke This is My Taste. Sparkling Low Calorie Soft Drink with Vegetable Extracts with Sweeteners
    330ml, ÂŁ4.55/1l
All nearby couriers are busy delivering orders. Collect your order from Smokey Pizza instead, or come back later to get it delivered.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
The drone will deliver your order to your front or back gardenSafety reminders
Stay inside until the drone flies away
Keep delivery spot clear
Do not pull the string
Do not cut the string
  • By continuing, we may reach out to you to enquire about your experience.By continuing I acknowledge my data will be shared with a third party drone delivery service.
  • I understand
    Check my cookie preferences