Skip to main content

Starfish Bar Warminster

Drinks

  • Coca-Cola Original Taste 330ml
    £1.70
    Sparkling Soft Drink with Plant Extracts
    330ml, £5.15/1l
  • Coca-Cola Original Taste 500ml Bottle
    £2.95
    Sparkling Soft Drink with Plant Extracts
    500ml, £5.90/1l
  • Diet Coke 330ml
    £1.70
    Sparkling Low Calorie Soft Drink with Plant Extracts with Sweeteners. Diet Coke This is My Taste. Sparkling Low Calorie Soft Drink with Vegetable Extracts with Sweeteners
    330ml, £5.15/1l
  • Diet Coke Cola 500ml Bottle
    £2.95
    Sparkling Low Calorie Soft Drink with Plant Extracts with Sweeteners
    500ml, £5.90/1l
  • Fanta Fruit Twist 330ml Can
    £1.70
    Sparkling Mixed Fruit Drink with Sugar and Sweeteners
    330ml, £5.15/1l
  • Fanta Fruit Twist 500ml Bottle
    £2.95
    Sparkling Mixed Fruit Drink with Sugar and Sweeteners
    500ml, £5.90/1l
  • Fanta Orange 330ml Can
    £1.70
    Sparkling Orange Fruit Drink with Sugar and Sweeteners.
    330ml, £5.15/1l
  • Fanta Orange 500ml Bottle
    £2.95
    Sparkling Orange Fruit Drink with Sugar and Sweeteners.
    500ml, £5.90/1l
  • Rio - 0.33L
    £1.70
  • Rio Bottle - 0.5L
    £2.95
  • Dr Pepper 330ml Can
    £1.70
    Sparkling Fruit Flavour Soft Drink with Sugar and Sweeteners.
    330ml, £5.15/1l
  • Dr Pepper 500ml Bottle
    £2.95
    Sparkling Fruit Flavour Soft Drink with Sugar and Sweeteners.
    500ml, £5.90/1l
  • Fanta Pineapple & Grapefruit 500ml Bottle
    £2.95
    Sparkling Pineapple and Grapefruit Soft Drink with Sugar and Sweeteners
    500ml, £5.90/1l
  • Bottled Water
    £1.50
  • Coca-Cola Zero Sugar 500ml Bottle
    £2.95
    Sparkling Low Calorie Soft Drink with Plant Extracts with Sweeteners.
    500ml, £5.90/1l
  • Fanta Lemon 500ml Bottle
    £2.95
    Sparkling Lemon Fruit Drink with Sugar and Sweeteners
    500ml, £5.90/1l
  • Fanta Lemon 330ml Can
    £1.70
    Sparkling Lemon Fruit Drink with Sugar and Sweeteners
    330ml, £5.15/1l
You can schedule delivery or collection for later.
All nearby couriers are busy delivering orders. Collect your order from Starfish Bar Warminster instead, or come back later to get it delivered.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
The drone will deliver your order to your front or back gardenSafety reminders
Stay inside until the drone flies away
Keep delivery spot clear
Do not pull the string
Do not cut the string
  • By continuing, we may reach out to you to enquire about your experience.By continuing I acknowledge my data will be shared with a third party drone delivery service.
  • I understand
    Check my cookie preferences