Skip to main content

Sunny Bank Stop Inn

Drinks

  • Lemonade 330ml
    £1.20
  • Cherryade 330ml
    £1.20
  • Rubicon Sparkling Mango 330ml
    £1.00
    Sparkling Mango Juice Soft Drink with Sugar and Sweetener
    330ml, £3.03/1l
  • Rubicon Sparkling Passion 330ml
    £1.20
    Sparkling Passion Fruit Juice Soft Drink with Sugar and Sweetener. Get your taste buds tingling with our sweet, distinctively delicious Passion Fruit sparkling soft drink it's bursting full of flavour that will feed your curiosity and quench your thirst. Discover our other delicious, bold flavours including Mango, Guava, Lychee and Pomegranate.
    330ml, £3.64/1l
  • Vimto Fizzy Original Cans 330ml
    £1.20
    Carbonated mixed fruit juice drink with flavourings, sugar and sweeteners.
    330ml, £3.64/1l
  • Tango Orange 330ml
    £1.20
    Carbonated Orange Soft Drink with Sugar and Sweeteners. A zesty burst of tang for an outrageous full throttle hit of real fruit intensity. This is the orange rush you’ve been craving. You know when you've been Tango'd.
    330ml, £3.64/1l
  • Carribean Crush
    £1.20
  • IRN-BRU 330ml
    £1.20
    Sparkling Flavoured Soft Drink With Sugar and Sweeteners
    330ml, £3.64/1l
  • Robinsons Fruit Shoot Apple & Blackcurrant 275ml
    £1.00
    Low Calorie Apple and Blackcurrant Soft Drink with Sweeteners. When kids are busy doing the things they love, we're right there with them. Keeping them refreshed with our great tasting drinks. It's just what we do. Our apples are grown in the best climates for their tangy, appley taste. While our plump blackcurrants are picked straight from the field. All pressed and juiced. That's why every bottle of Fruit Shoot is so deliciously fruity.
    275ml, £3.64/1l
  • Robinsons Fruit Shoot Orange 275ml
    £1.00
    Low Calorie Orange Soft Drink with Sweeteners. When kids are busy doing the things they love, we're right there with them. Keeping them refreshed with our great tasting drinks. It's just what we do. Our apples are grown in the best climates for their tangy, appley taste. While our plump blackcurrants are picked straight from the field. All pressed and juiced. That's why every bottle of Fruit Shoot is so deliciously fruity.
    275ml, £3.64/1l
  • Bottle of Water
    £1.00
    500ml
  • Coca-Cola Original Taste 330ml Can
    £1.20
    Sparkling Soft Drink with Plant Extracts
    330ml, £3.64/1l
All nearby couriers are busy delivering orders. Choose another place, or come back later.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
The drone will deliver your order to your front or back gardenSafety reminders
Stay inside until the drone flies away
Keep delivery spot clear
Do not pull the string
Do not cut the string
  • By continuing, we may reach out to you to enquire about your experience.By continuing I acknowledge my data will be shared with a third party drone delivery service.
  • I understand
    Check my cookie preferences