Skip to main content

Super Kitchen

Drinks

  • Coca-Cola Original Taste 1.25L Bottle
    £3.00
    Sparkling Soft Drink with Plant Extracts
    1.25l, £2.40/1l
  • Coca-Cola Original Taste 330ml Can
    £1.80
    Sparkling Soft Drink with Plant Extracts
    330ml, £5.45/1l
  • Diet Coke 330ml
    £1.80
    Sparkling Low Calorie Soft Drink with Plant Extracts with Sweeteners. Diet Coke This is My Taste. Sparkling Low Calorie Soft Drink with Vegetable Extracts with Sweeteners
    330ml, £5.45/1l
  • Sprite Zero Sugar Lemon Lime 330ml Can
    £1.80
    Sparkling Low Calorie Lemon-Lime Flavour Soft Drink with Sweeteners
    330ml, £5.45/1l
  • Diet Coke Cola 1.25L Bottle
    £3.00
    Sparkling Low Calorie Soft Drink with Plant Extracts with Sweeteners. Add some sparkle to your day without the sugar or calories, with a crisp, refreshing Diet Coke!
    1.25l, £2.40/1l
You can schedule delivery or collection for later.
All nearby couriers are busy delivering orders. Collect your order from Super Kitchen instead, or come back later to get it delivered.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
Check my cookie preferences