Skip to main content

The Bina

Drinks

  • Coca-Cola Original Taste 330ml
    £1.20
    Sparkling Soft Drink with Plant Extracts
    330ml, £3.64/1l
  • Water - 500ml
    £1.00
  • Sprite Lemon Lime 330ml Can
    £1.20
    Sparkling Lemon-Lime Flavour Low Calorie Soft Drink with Sugar and Sweeteners
    330ml, £3.64/1l
  • Tango Orange 330ml Can
    £1.20
  • Diet Coke 330ml
    £1.20
    Sparkling Low Calorie Soft Drink with Plant Extracts with Sweeteners. Diet Coke This is My Taste. Sparkling Low Calorie Soft Drink with Vegetable Extracts with Sweeteners
    330ml, £3.64/1l
  • Coca-Cola Original Taste Bottle
    £2.50
  • Diet Coke Cola 1.25L Bottle
    £2.50
    Sparkling Low Calorie Soft Drink with Plant Extracts with Sweeteners. Add some sparkle to your day without the sugar or calories, with a crisp, refreshing Diet Coke!
    1.25l, £2.00/1l
  • Lemonade Bottle 2 L
    £2.50
All nearby couriers are busy delivering orders. Choose another place, or come back later.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
Check my cookie preferences